KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965404
nr 1496 5404
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1946, marin. Signerad. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:57:53
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr